CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Recyklace zářivkových trubic / Destilační zařízení MRT / Destilační zařízení se zpracováním po výrobních dávkách  

Destilační zařízení se zpracováním po výrobních dávkách

Batch Process Disitller     Batch Process Distiller

 

Destilační zařízení společnosti MRT se zpracováním po výrobních dávkách představuje efektivní provozní nástroj pro zpětné získávání rtuti z veškerých druhů odpadových svítidel a z ostatních elektrických zařízení, ze rtuťových knoflíkových článků, teploměrů, a tak dále. Patentovaná destilační technologie se zakládá na Švédském vynálezu, který se komerčně využívá po dobu více než 30 let.

Tento proces je plně automatický, takže díky tomu je extrémně bezpečný a vylučuje riziko lidské chyby. Funkční parametry jako je tlak, teplota a doba zpracování jsou nastavené tak, aby odpovídaly jednotlivému zpracovávanému odpadu, při umožnění optimální efektivnosti.

Destilační zařízení MRT se zpracováním po výrobních dávkách, při své nedostižné úrovni zpětného získávání rtuti a při stěží měřitelných emisích, představují na trhu nejvýše uznávané nástroje pro zpětné získáván í rtuti.

 

 

Technické specifikace:


Rozměry

: 2990 x 1580 x 2600 mm (délka x šířka x výška)

Spotřeba

: Maximální 35 kW

Technické parametry:
 
Čistota rtuti : Průměrný 99,99% 
Zbytková hodnota rtuti : Maximální 0,1 mg/l, Průměrný 0,001 mg/l
Míra obnovy : Průměrný > 99,99%
Emise rtuti : Maximální 0,020 mg/m3
  
Průměrný > 0,005 mg/m3

 

 

  Stáhněte si brožurku o standardních destilačních zařízeních (482 kB) Get Adobe Reader

 

MRT and Arcon company logos