CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Recyklace zářivkových trubic / Destilační zařízení MRT / Destilační zařízení s průběžným zpracovacím procesem  

Destilační zařízení s průběžným zpracovacím procesem

Continuous Process Distiller   Continuous Process Distiller


Destilační zařízení s průběžným zpracovacím procesem jsou zkonstruovaná pro požadavky s vysokou kapacitu. Toto zařízení může, ve srovnání se standardním destilačním zařízením se zpracováním po výrobních dávkách, zpracovávat pětinásobné množství fluorescentního luminoforového prášku a ostatních nízko organických materiálů. Tato možnost zpracování velkých objemů materiálu je výsledkem nepřetržitého provozu tohoto destilačního zařízení : toto zařízení může být v chodu 24 hodin denně.   

Destilační zařízení s průběžným zpracovacím procesem v sobě obsahuje technologii z tradičního destilačního zařízení se zpracováním po výrobních dávkách, ovšem zde je tradiční nádoba nahrazená bubnem vyrobeným z oceli odolné proti teplu a proti korozi. Přes tento ocelový buben se průběžně přemísťují rtutí kontaminované materiály a ohřívají se na teploty 500 až 700°C. 

V průběhu ohřívání se z odpadového materiálu uvolňují páry rtuti, průběžně přecházejí do chladicího systému a zde kondenzují na volně splývající kapalnou rtuť. Zpětně získaná rtuť má střední úroveň čistoty 99,99%, v závislosti na koncentraci rtuti před zpracováním.

 

 

Technické specifikace:

 
Technické parametry:  
Výkon : Přibližně 600 l prášku nebo výfukových trubek
  za 24 hodin
Emise rtuti do vzduchu : Maximální 0,025 mg/m3
Koncentrace rtuti v odpadu : Maximální 0,05 mg/l
Čistota rtuti : Do 99,99%
Míra obnovy : Do 99,99% (v závislosti na zpracovaném
  materiálu)
   
Rozměry:  
Přibližný prostor vyžadovaný k montáži   : 50 m2
   
Spotřeba : Přibližně 25 kW 
  

 

 

  Stáhněte si brožurku o destilačních zařízeních s průběžným zpracovacím procesem (304 kB) Get Adobe Reader

 

 

MRT and Arcon company logos