CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Recyklace zářivkových trubic / Destilační zařízení MRT  

Destilační zařízení MRT

Společnost MRT vyvíjí a vyrábí úplný sortiment destilačních zařízení pro uzpůsobení k různým kapacitním požadavkům. Rovněž i programové vybavení se může upravovat pro širokou škálu odpadu. Patentovaná destilační zařízení společnosti MRT se komerčně používají po dobu více než 20 let, a při jejich vysokém stupni zpětného získávání rtuti je jasné, proč jsou destilační zařízení společnosti MRT ta nejvýše uznávaná na dnešním trhu.

V průběhu destilačního procesu se nebezpečná rtuť zpětně získává z odpadu s obsahem rtuti, jako jsou zářivkové trubice, baterie nebo teploměry. Tento proces plně automatický, a tím i bezpečnější při vyloučení rizika lidské chyby.

K dispozici jsou dva typy destilačních zařízení : destilační zařízení se zpracováním po výrobních dávkách a destilační zařízení s průběžným zpracovacím procesem. Vaše volba závisí na typu odpadu a na objemu materiálu, který budete chtít zpracovávat.


Destilační zařízení se zpracováním po výrobních dávkách jsou určená ke zpracování nevelkých objemů silně amalgamovaných materiálů nebo materiálů s poměrně vysokým organickým obsahem.

Destilační zařízení s průběžným zpracovacím procesem jsou určená ke zpracování vysokých objemů méně amalgamovaných materiálů, s malým organickým obsahem.

 

MRT and Arcon company logos