CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Recyklace komunálního odpadu / Drcení městského odpadu  

Drcení městského odpadu

PreShred 1000S

Stacionární drtič M & J PreShred 1000S se snadno přizpůsobí individuálním požadavkům na výšku či délku dopravníku. Tento model je k dispozici s různými elektromotory, které odpovídají materiálu a požadované vstupní kapacitě. Jsou k dispozici elektro-hydraulické a dieselovo-hydraulické verze. Tato kompaktní elektrostatická hydraulická jednotka může být namontována v libovolné poloze.

  Stáhněte si brožuru PreShredder 1000S Get Adobe Reader 

PreShred 2000S

M & J PreShred 2000S je jednorotorový drtič odpadu s řezacím stolem, který je téměř tak velký jako M & J PreShred 4000. To umožňuje naložit drtič čelním nakladačem, dopravníkovým pásem nebo jeřábem s rukou. Automatické obracení pohybu rotoru a drcení v obou směrech zabraňuje obalení materiálu kolem hřídele.

  Stáhněte si brožuru PreShredder 2000S Get Adobe Reader 

PreShred 4000S

M & J PreShred 4000S je velký drtič odpadu schopný efektivně a spolehlivě drtit prakticky jakýkoli druh materiálu. Tento drtič je navržen tak, aby vyhovoval specifickým potřebám pro různé druhy vstupního materiálu, který se liší velikostí a složením a může obsahovat neznámé množství oceli, kamene a betonu.

  Stáhněte si brožuru PreShredder 4000S Get Adobe Reader 

PreShred 4000 MobileJe stejně robustní a pevný jako model PreShred 4000 s dalšími výhodami. Má jednodušší ovládání, je efektivnější a snadněji se servisuje. To vše napomáhá snižovat provozní náklady.
 

  Stáhněte si brožuru PreShredder 4000 Mobile Get Adobe Reader 

PreShred 6000S

M & J PreShred 6000S je jedním z největších předdrtičů na trhu a je schopen drtit velké množství jakéhokoliv druhu odpadu. Jednotka je ideální pro potřebu vysoké vstupní kapacity nebo pro drcení materiálu, který je buď extrémně objemný nebo velmi těžký.

  Stáhněte si brožuru PreShredder 6000S Get Adobe Reader