CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Recyklace kabelů / Recyklace menší kabely s ocelí  

Recyklace menší kabely s ocelí

FIREFOX


 

Firefox Firefox je vysoce automatizovaný a efektivní recyklační zařízení pro zpracování kabelů, které je vyrobeno pro náročné podmínky. Přísun kabelů je buď s vysokozdvižným vozíkem s naklápěcím zásobníkem, pásovým dopravníkem nebo jeřábem s rukou. Zařízení je vybaveno středním zásobníkem s dávkovacím krmením a s efektivním odprašovacím systémem.

Firefox má obvykle kapacitu až 1300 kg/h na kabely s obsahem Cu 50%. Obsahuje zarážkový zásobník mezi Rough Chopper (drtičem) 2 x 37 kW a oddělenými granulátorem pro zvýšení kapacity, výkon 45 kW. Rough Chopper vybavený tvrdokovovými noži dokáže zpracovat všechny typy suchého kabelu až do průměru 120 mm s délkou až 1000 mm (s obsahem oceli do průměru 2 mm).
 


  Stáhněte se kompletní linku Firefox zde Get Adobe Reader

 

 

 

POWERCAT

 Fine Granulator

POWERCAT A: Modulární recyklační kabelová linka. Vhodné pro firmy s menším množstvím kabelů. Přísun materiálu podáván ručně. Lze snadno rozšířit na Powercat B.

POWERCAT B: Rozšířený výkon 45 kW Rough Chopper, nárazníkové silo mezi Rough chopper a granulátorem zvyšuje celkovou kapacitu a zajišťuje účinné oddělení. Vhodné pro vysokozdvižné vkládání materiálu a nebo pomocí jeřábu.

POWERCAT C: Zjednodušená verze Powercat B, vybaveno 37 kW Rough Chopper (drtiče). Bez vyrovnávacího sila mezi Rough chopper a granulátorem. Vhodné pro vysokozdvižné vkládání materiálu a nebo pomocí jeřábu.

 


 

  Stáhněte sei kompletní linku Powercat zde Get Adobe Reader

 

 

THUNDERHAWK

Separation Table

THUNDERHAWK A: Velmi kompaktní a úsporná linka na klíč. Vhodné pro malé společnosti, které chtějí rychle vydělávat peníze z jejich zásob kabelů, ale bez velkých investic do strojů. Manuální nakládání.

THUNDERHAWK B: Rozšířený s Rough Chopper (drtičem) zvyšuje kapacitu. Nízké nároky na personální obsazení a vysoký stupeň automatizace. Efektivní a zisková recyklace kabelů. Zařízení může zpracovávat i lehce obrněné kabely. 

  Stáhněte si kompletní linku Thunderhawk zde Get Adobe Reader

Eldan and Arcon company logos