CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Recyklace hliníku / Zařízení určené k recyklaci hliníku / Balička a třídička plechovek  

Balička a třídička plechovek

Třídění a lisování hliníkových a ocelových plechovek je jednoduché s vybavením od JMC McIntyre. Automatický třídič plechovek Alpack 2000 poskytuje levný způsob jak oddělit různé typy plechovek tak, aby byly připraveny k balíkování. Třídič může být připojen k JMC M10 nebo M20 které budou lisovat balíky plechovek do zhuštěných kostek, které váží přibližně 10 kg, takže jsou snadno ovladatelné a skladné. Pokud chcete zpracovávat větší množství lisováním, tak je vhodnější víceúčelový lis M40, který může zpracovávat až 1200kg plechovek za hodinu.

 

METALL-I- CAN víceúčelové balící zaření pro kovy a olejové filtry

 

Metallican je poslední výrobek z dílny kovových lisů JMC a je jedním z nejrychlejších na trhu. Vyrábí až 20 kovových balíků za hodinu a je schopen lisovat i olejové filtry. Je schopen lisovat hliníkové plechovky v objemu více než 1 tuny za hodinu. Lis Metallican je univerzální stroj s automatickou násypkou, takže je ideální pro všechny neželezné stupně. Zejména vhodné je to pro hliníkové a ocelové plechovky a je také ideální pro olejové filtry. Metallican bude zpracovávat až 1200 kg nápojových plechovek za hodinu a produkovat husté balíky o hmotnosti mezi 12 a 14 kg.

I když je ideální pro hliníkové plechovky z neželezných kovů a olejových filtrů je také vhodný pro mnoho jiných materiálů a pro aplikace, kde se vyžaduje automatického snížení objemu nebo zničení produktu.
 

 

JMC McIntyre M10 a M20 plechovkový balicí systém

 

Balte své hliníkové plechovky, ocelové plechovky, hliníkové třísky a nebo hliníkové fólie s baličkou od JMC. M10 a M20 můžou lisovat hliníkové nebo ocelové plechovkové obaly nebo jiný vhodný kovový šrot. Výsledkem jsou husté lisované kostky. Velikost balíku je 274 mm (10 ") x 274 mm (10") x variabilní a váží přibližně 10 kg. Jednoduchá manipulace a skladování. Není nutné žádné vázání nebo páskování a balíky jsou ihned vyloženy ze stroje a připraveny k přepravě nebo skladování.

JMC přijímá plechovky o velikosti až 250 x 480 mm (9,5 "x 19"). Čím menší je velikost plechovek tím větší je výkon stroje. M10 zpracuje až 400 kg 20g plechovek za hodinu, zatímco M20 zpracuje až 750kg 20g plechovek za hodinu.


 
 

Alpack 2000 Automatický plechovkový třídič

 

Plechovkový třídič Alpack 2000 je rychlý, odolný a spolehlivý. Poskytuje levný způsob jak oddělit velké množství ocelových plechovek od dalšího množství hliníkových plechovek pro nápoje. Jsou dvě verze třídiče k dispozici a to buď s magnetickou separací a nebo bez ní.

Plechovkový třídič Alpack 2000 pracuje samostatně, ale ve spojení s jedním z našich lisů může být plně integrovaný pro kompletní zpracování nápojových plechovek.