CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Recyklace hliníku / Hlavní část - Recyklační linka na hliník  

Hlavní část - Recyklační linka na hliník
 Abychom dosáhli požadovaného typu konečného výrobku máme pro vás několik recyklačních zařízení. Eldan Recycling nabízí variabilní systém pro zpracování hliníkového odpadu a jeho modulární části jsou navrženy tak, aby zpracovávaly mnoho různých typů vstupních materiálů. Používáme stavebnicový přístup s velkým počtem kombinací a můžeme tak dodat k výrobě různé části jako jsou odřezky, granuláty atd. Vstupní materiál tak může být zpracován na frakce, které jsou vhodné pro druhotný hliník, granule a hliníkové části pro dezoxidační účely.

 

Vstup

 
Typický vstupní materiál je: měkký a tvrdý hliník, čistý jako kontaminovaný, plechy, přířezy, profily, litiny, odlitky, hliníkové třísky, fólie, UBC (nápojové plechovky), "staré válcované hliníkové plechy" a mnoho dalších.

Výstup


Výstupní materiál bude "čistý řezaný hliník". Velikost výstupu je závislá na velikosti zařízení, který zahrnuje stroj.


Zařízení obsahuje pouze Super Chopper.

Hlavní velikost frakce je menší než 100 mm. 10% výstupního materiálu je nadměrná (tzn. větší než 100 mm a menší než 300 mm).

Zařízení včetně Super chopper a MPR.

Výstupní velikost lze měnit (dle vašich potřeb) mezi 20 mm a 80 mm.

Zařízení včetně Super Chopper, MPR a granulátoru.

Výstupní velikost lze měnit (dle vašich potřeb) mezi 2 mm a 12 m.

UBC Recyklační systém (nápojové plechovky)

UBC (nápojové plechovky) Recyklační systémy jsou určeny k čištění hliníku a oddělení od magnetické a nerezové oceli stejně tak jako od organického materiálu. Zmenšením materiálu a zvýšením hustoty materiálů snižujeme náklady na dopravu. Jako alternativa k prvotní výrobě hliníku můžeme nabídnout recyklaci hliníku, což je výnosnější obchod. Zařízení mohou být přizpůsobena tak, aby splňovaly specifické požadavky zákazníků.

Standardní sestava pro recyklaci hliníku v zařízeních Eldan obsahuje: Super Chopper (1) bubnový zadní podavač (2), víceúčelový pilník (3), vířivý Separator (4), Heavy Granulator (7), Fine granulátor (9) a separační stůl (10).

Průměrné objemy pro standardní zařízení jsou:

Standardní Aluminium zařízení A: od 3.000 kg / h * až 12.000 kg / h *
Standardní Aluminium zařízení C: od 3.000 kg / h * až 5.000 kg / h *
Standardní Aluminium zařízení E: od 3.000 kg / h * až 5.000 kg / h *Můžeme poskytnout různé standardní stroje s různými kapacitami, aby vyhovovaly vašim specifickým požadavkům na zpracování hliníku.


* Upozorňujeme, že uvedené maximální kapacity závisí na několika faktorech, jako je typ, velikost vstupu a požadavky na velikosti a kvalitu výstupu. Tyto kapacity by měly být vnímány pouze jako informační.