CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Přídavná zařízení / Bubnový drtič  

Bubnový drtič

JMC 45 galonový (205 l) bubnový drtič

 

Prázdné sudy na dvorech jsou problém, protože zabírají hodně prostoru a je velice obtížné je skladovat v nebezpečných hromadách. Firmy, které chtějí 45 galonové sudy recyklovat budou mít zájem o JMC 45 galonový bubnový drtič. Toto robustní a spolehlivé zařízení sníží těžké bubny o velikosti do 45 galonů (205 litrů)na velikost disků, které jsou silné asi 4 "(100 mm) a to v množství až do 100 bubnů za hodinu.

JMC 45 galonový bubnový drtič je schopen snížit objem těžkých sudů na disky o tloušťce pouze 100 mm (4 "). Dva modely jsou k dispozici v provedení - vysokorychlostní verze a standardní stroj.
 
Vysokorychlostní verze bude zpracovávat až 100 x 45 galonových (205 litrů) sudů každou hodinu, takže je ideální pro zpracovatele, který zpracovává velké množství sudů. Tento stroj je vybaven samostatným přenosným napájecím zdrojem tak, aby mohl být připojen velmi snadno k jinému hydraulického zařízení.
 


Standardní stroj byl navržen pro zákazníky, kteří mají omezený počet sudů k likvidaci. I tak se jedná o robustní a spolehlivé stroje schopné zpracovat až 24 x 45 galonových (205 litrů) sudů za hodinu.