CS ENCS
 
 
 
Domů / Partneři  

MRT System International AB

MRT

MRT System International AB vyvíjí od roku 1979 technologická řešení pro manipulaci s produkty obsahující rtuť. Dnes je mezi nejvýznamnějšími výrobci výbojek a společnostmi zabývajícími se hospodařením s opady uznávána jako přední světová společnost vyrábějící systémy k recyklování rtuti. Její výjimečné postavení zahrnuje odborníky z oblasti výroby osvětlení a několik let poskytování recyklačních služeb pro zářivky a další odpadové materiály obsahující rtuť.

Cílem společnosti MRT je poskytovat prostředky k opětovnému získání rtuti bezpečným a hospodárným způsobem. Široké spektrum produktů společnosti MRT splňuje nejnáročnější požadavky výrobců produktů s obsahem rtuti, jakož i společností zabývajících se hospodařením s odpadem a recyklováním.

Stroje společnosti MRT byly vyvinuty s vědomím toho, že by měly být vedlejší produkty v maximální možné míře vráceny zpět do průmyslového prostředí, odkud pocházejí, nebo použity v dalším průběhu recyklace.

Společnost MRT se může pochlubit vývojem osvědčených technologických řešení a poskytováním okamžité a přesné podpory svým zákazníkům.