CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Recyklace pneumatik  

Recyklace pneumatik

Tyre Recycling

 

Systém pro rozsekání pneumatik Eldan "Tyre Shredding" používá modulární způsob uspořádání systému pro recyklaci celých pneumatik osobních a nákladních vozidel, včetně pneumatik typu "super single", pneumatik strojů pro zemní práce, terénních pneumatik "OTR" a mnohých dalších. Díky použití tohoto modulárního systému můžete investovat podle vašeho přání ve velkém nebo v malém rozsahu, a přitom máte jistotu, že můžete tento systém kdykoliv podle potřeby doplnit. Protože se zařízení může dodávat ve velkém počtu kombinací, tak je možné vytvářet široké spektrum koncových produktů jako jsou rozřezané kousky, odřezky, granulát a prach.

Stejně, jako tomu je u všech zařízení společnosti Eldan, tak je i systém pro rozsekání pneumatik Eldan "Tyre Shredding" určený ke splnění požadavků trhu, a jeho jednotlivé stroje se mohou snadno upravit na jiné rozměry frakcí, většinou při změně rozměru síta ve stroji. Další výhodou při použití systému Eldan je, že se před zpracováním nepožaduje odstranění patek pneumatik ("debeading").

Kompletní systém pro rozsekání pneumatik Eldan "Tyre Shredding" - včetně všech součástí od předběžného rozsekání až po separaci - se může rozčleňovat do následujících stupňů : 

  • předběžné rozsekání v sekacím stroji "Super Chopper"
  • granulace ve víceúčelovém drtícím zařízení "Multi Purpose Rasper"
  • jemná granulace v jemných granulátorech "Fine-Granulator"
  • odloučení textilu a oceli v třídicích zařízeních "Classifier" a v odsávacím zařízení
        "Aspirator" 

Výše uvedené hlavní stroje jsou navzájem spojené pomocí vyrovnávacích zásobníků, pásových dopravníků, vibračních dopravníků, šnekových dopravníků a pneumatické dopravy materiálu.

 

  Stáhněte si produktovou příručku pro recyklaci pneumatik (2.2 MB) Get Adobe Reader

 

Eldan and Arcon company logos