CS ENCS
 
 
 
Domů / Použití / Recyklace vakuových obrazovek  

Recyklace vakuových obrazovek

Cathode Ray Tube Recycling

V rámci recyklačního průmyslu je společnost MRT System International uznávaná jako celosvětově vedoucí firma v oblasti výroby systémů pro zpětné získávání rtuti, zařízení pro recyklaci svítidel a separačních systémů pro vakuové obrazovky CRT (katodová / vakuová obrazovka).

Z nabídky společnosti MRT jsou k dispozici jsou dva typy separátorů CRT :

Každý stroj je uzpůsobený k efektivnímu zpracování různých typů obrazovek a monitorů, pro přesné odloučení čelní desky a skleněného hrdla.

 

Separátory obrazovek CRT - Technologie diamantového řezání

CRT SeparatorCRT Separator

Separátor obrazovek CRT společnosti MRT s použitím technologie diamantového řezání představuje vysoce kapacitní demontážní systém pro obrazovky televizorů a počítačových monitorů. Stejně jako tomu je i u veškerých ostatních produktů z nabídky systémů společnosti MRT, tak i tento separátor CRT pracuje bezpečně, efektivně, a v souladu s nejpřísnějšími předpisy pro ochranu životního prostředí.

Tento systém představuje poloautomatické, spolehlivé a nákladově efektivní řešení. Při použití dvouramenné řezné stanice tento separátor poskytuje kapacitu přes 45 jednotek obrazovek CRT za hodinu (v závislosti na rozměru zpracovávaných obrazovek CRT). V případě použití čtyřramenné řezací stanice se může kapacita zvýšit o přibližně 50%.

Separátor CRT společnosti MRT dodržuje vysokou úroveň přesnosti řezu pro rozdělení obrazovek na frakce čelního panelu a skleněného hrdla. Díky tomu se může do tavené skloviny přidávat větší podíl recyklovaného skla, a tak se může dosahovat úspora energie a surového materiálu. Při využití technických znalostí a zkušeností společnosti MRT může být každá jednotka navržená a vyrobená v souladu s individuálními zákaznickými požadavky.

  Stáhněte si brožurku o technologii diamantového řezání pro zpracování obrazovek CRT (1 MB) Get Adobe Reader

 

Separátory obrazovek CRT - Technologie horkého pásu

CRT SeparatorMRT Hot Band Auto Cutting Process

Separátor CRT s použitím technologie horkého pásu představuje tepelný systém pro rozebírání obrazovek. Stejně jako tomu je i u veškerých ostatních produktů z nabídky systémů společnosti MRT, tak i tento separátor CRT pracuje bezpečně, efektivně, a v souladu s nejpřísnějšími předpisy pro ochranu životního prostředí. Technologie horkého pásu zdokonaluje přenos tepla na obrazovku a dosahuje přesné odloučení. Společnost MRT poskytuje systémy s technologií horkého pásu ve dvou typech : jako automatický systém a jako ruční systém.

 

  Stáhněte si brožurku o technologii horkého pásu pro zpracování obrazovek CRT (890 KB) Get Adobe Reader

MRT and Arcon company logos